APIE MUS

Naisių dažasvydžio centras nutolęs 15 kilometrų nuo Šiaulių miesto. Tai vienas iš didžiausių dažasvydžio centrų Lietuvoje. Žaidimo laukas su įvairių formų kliūtimis, teritorija aptverta 2,5 m aukščio tvora. Bendras plotas - 5500 m² su trijų aukštų pastatu viduje. Pastato bendras plotas su kliūtimis 924 m², kuriame yra net 70 kambarių. Mes galime pasiūlyti žaidimo scenarjus, pavyzdžiui: vėliavos pagrobimas, pastato šturmavimas, kova lauke tarp kliūčių, visą žaidimą bei jūsų saugumą stebės teisėjai. Tai viena iš puikiausių pramogų norint padidinti adrenalino kiekį kraujyje.

Pas mus rasite JAV įsigytą naujausią įrangą, kuri buvo pirmą kartą importuota į Europą. Mažesnio kalibro, reguliuojamo spaudimo ginklai leidžia dažasvydį žaisti visokio amžiaus žmonėms. Specialiai pagaminti apsauginiai rūbai, turimos visos būtiniausios apsaugos priemonės.
 
Galima žaisti tamsiu paros metu, įrengtas galingas apšvietimas su specialiais efektais.

DĖMESIO! Asmenų iki 18 metų dažasvydžio žaidimui reikalingas raštiškas tėvų ar globėjų prašymas (prašymo formą galite parsisiųsti ČIA). Šį žaidimą galima žaisti asmenims nuo 12 metų. Su savimi turėkite asmens dokumentus, jei kiltu abejonių dėl jūsų amžiaus.

REBALL ŽAIDIMAS
Naisių dažasvydžio centras atidarė naują žaidimo aikštelę Naisių sporto rūmuose. REBALL - tai sportinis dažasvydis guminiais kamuoliukas. Kamuoliuko kaina tik 5 ct.

Reikalinga išankstinė registracija. Mažiausia grupė 8 asmenys. Daugiausiai gali žaisti 50 žaidėjų.


Telefonas: 
Žigimantas +37064100881;
--------------------------------------------------------------------------------
Adresas: VAIKŲ g. 40
Naisiai, Šiaulių r.
--------------------------------------------------------------------------------

El. paštas naisiu.dazasvydzio.centras@gmail.com