Vaikų piešinių konkursas „Gandrus pasitinkant“


2012.03.22"Nuo seno kovo 25-oji gandro grįžimo į Lietuvą diena. Jo sugrižimas iš tolimosios Afrikos tokia didelė šventė, kad "net paukščiai tądien lizdų nesuka". Tikima, kad su gandro grįžimu į žemę atkeliauja pavasaris."

Konkurso “Gandrus pasitinkant” organizatoriai dėkoja visiems jauniesiems kūrėjams, už puikius gandrų piešinius. Mus pasiekė tūkstančiai piešinių, kurių autoriai labai skirtingo amžiaus, nuo darželinuko iki abituriento.

Kaip jau buvo skelbta, kiekvienas konkurso dalyvis gauna naujai išleistą Naisių vasaros teatro aktorės ir režisierės Vaidos Kavaliauskaitės knygą „Naisių sodo gyventojų džiaugsmeliai ir rūpestėliai“.

Peržiūrėjus darbus konkurso komisija nutarė nerinkti trijų gražiausių darbų, nes daugelis darbų verti pačių geriausių įvertinimų. Komisija nusprendė apdovanoti visus konkurso dalyvius iš aktyviausiai dalyvavusių savivaldybių. Tokiomis pripažinta 13 savivaldybių.

Taigi Naisių vasaros teatro spektakliais bus apdovanoti visi konkurso dalyviai iš Šiaulių rajono, Šiaulių miesto, Panevėžio rajono, Panevėžio miesto, Kauno rajono, Kauno miesto, Klaipėdos rajono, Klaipėdos miesto, Vilkaviškio rajono, Jonavos rajono, Biržų rajono, Akmenės rajono, Kupiškio rajono.

Visi minėtų savivaldybių konkurso dalyviai šių metų spalio- gruodžio mėnesiais gaus pakvietimus į jų savivaldybėse vyksiančius Naisių vasaros teatro spektaklius vaikams.

Visi mokytojai ir auklėtojai padėję vaikams dalyvauti konkurse „Gandrus pasitinkant“ bus apdovanoti padėkos raštais, kurie bus išsiųsti į mokyklas ir darželius.

Konkurso „Vaikų vėlykėlės“ vertinimo komisija:
1. Justė Arlauskaitė – Jazzu (dainininkė)
2. Agnė Armoškaitė (TV laidų vedėja)
3. Vytautas V. Lansbergis (režisierius, rašytojas)
4. Nijolė Mirončikaitė (aktorė, TV serialo „Naisių vasara“ personažas Anelė)
5. Sigitas Jakubauskas (aktorius, TV serialo „Naisių vasara“ personažas Žiniuonis)
6. Vaida Kavaliauskaitė (aktorė, TV serialo „Naisių vasara“ personažas Jurga)
7. Ramūnas Karbauskis (Naisių vasaros projektų sumanytojas ir mecenatas)

Kilus neaiškumams, prašome kreiptis tel. +370 656 74909
Neapdovanotų tikrai neliks, tik labai reikalinga ir Jūsų pagalba.
Tie, kurie neradote savo piešinukų internetinėje svetainėje, ar negavote knygučių, prašome drąsiai kreiptis el.paštu:Pagarbiai,
„Naisių vasaros“ projektų mecenatas ir sumanytojas Ramūnas Karbauskis