Festivalis visai šeimai „Naisių vasara 2013“!


2013.07.08


Festivalis visai šeimai
"Naisių vasara 2013"

 
Jau tradicija tapęs festivalis "Naisių vasara 2013" šiemet liepos 6-7 dienomis ketvirtą kartą subūrė Lietuvos šeimas.

Šiais metais ypatingas dėmesys buvo skiriamas vaikams. Festivalyje buvo įkurta vaikų kūrybos stovykla, kur vaikai susipažino, kūrė, draugavo, žaidė, pramogavo, sportavo. Čia vaikus pasitiko ir mokė muzikantai Erica ir Jurgis Didžiuliai, šokėjai Katerina Voropaj ir Vadimas Šuško, sportininkė ir žurnalistė Vlada Musvydaitė, tapytoja ir kulinarė Agnė Jagelavičiūtė, aktorė Aušra Štukytė ir kiti. Taip pat vyko klounų susirinkimas, klounų pasirodymai, klounai-specialistai mokė vaikučius klounų meno ir kiekvienas vaikutis, atvykęs į festivalį, gavo dovanėlę – šių metų festivalio simbolį – raudoną klouno nosytę! Vaikams taip pat buvo dovanojamas ir Vytauto V. Landsbergio jaunesniojo dainų kompaktinis diskas „Kaip gera, kai man gera” bei autoriaus knygelė vaikams „Milžinas Antanas". Šeimoms buvo dovanojamas Andriaus Mamontovo muzikinis albumas „Pusė penkių. Šiaurės naktis“. Visi norintys turėjo galimybę gauti autorių autografus.

Festivalyje šeimų laukė spektakliai, vaikų žaidimų aikštelės, Žemaitukų žirgų nacionalinės taurės varžybos, didingų riterių turnyras ir kitos edukacinės pramogos. Taip pat vyko Lietuvos kaimo bendruomenių sporto žaidynės, lankytojai galėjo grožėtis mūsų krašto tautodailininkų kūriniais.

Visi galėjo aplankyti Naisių muziejus: Baltų dievų muziejų, Inkilų muziejų, su jame gyvenančiais paukščiais, Šiaulių krašto literatūros muziejų. Be abejonės, žiūrovų laukė garsių Lietuvos muzikantų koncertai: Andriaus Kulikausko ir Gintaro Šulinsko, Virgio Stakėno, Ericos ir Jurgio Didžiulių su grupe, Lino Adomaičio, Thundertale-Perkūno sakmės ir kitų.

Visiems, kurie nori aplankyti Naisius, jame veikiančius muziejus, Žemaitukų žirgyną, pamatyti Naisių vasaros teatro spektaklius, kviečiame skambinti telefonu +370 611 33333 arba mus susirasti socialiniame tinkle Facebook Naisiai, adresas internete: www.naisiuvasara.lt .

Atkreipiame dėmesį, kad įėjimas į muziejus bei spektakliai – nemokamai!

Filmukas apie Naisius ČIA
Festivalio akimirkas galite pamatyti ČIA
Draugaukime Facebook