Piešinių konkursas „Gandrus pasitinktant 2014“


2014.06.15


 

 

Piešinio autorė Ligita Skirzgilaitė (13 metų), Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinė mokykla, Mažeikių raj.

 

Lietuvoje kovo 25 d. minimos gandrinės. Manoma, kad būtent šią dieną grįžta gandrai. Jau ketvirtus metus Naisiuose įrengta kamera filmuoja ir tiesiogiai internetu transliuoja vaizdą iš gandrų lizdo http://www.naisiuvasara.lt/gandrai/ . Kvietėme vaikus stebint gandrų lizdą dalyvauti jau tradicija tapusiame piešinių  konkurse „Gandrus pasitinkant”. Praėjusiais metais šiame konkurse dalyvavo per 18 tūkst. vaikų.

Visiems konkurso dalyviams buvo įteiktos dovanėlės – Vaidos Kavaliauskaitės knygelė vaikams „Istorijos apie meilę, stebuklus ir ilgesį“.

Šiais metais sulaukėme dar daugiau dalyvių – per 24 000! Kiekvienas dalyvis bus apdovanotas Vytauto V. Landsbergio knyga vaikams „Kiaušinių pasakos“. Prizai dalyviams bus atsiųsti iki rugsėjo mėn. pabaigos.

Piešinių konkurso specialiu prizu – „Naisių vasaros“ teatro spektakliu – apdovanojami visi dalyviai iš skaitlingiausiai dalyvavusių savivaldybių, jas skirstant į mažesnes nei 25 tūkst., 25–50 tūkst. ir didesnes nei 50 tūkst. gyventojų. Apdovanojami dviejų savivaldybių dalyviai.

 

Laimėtojai:

Mažeikių miestas ir rajonas

Marijampolės miestas ir rajonas

 

Rokiškio miestas ir rajonas

Lazdijų miestas ir rajonas

 

Šilalės miestas ir rajonas

Kretingos miestas ir rajonas