„Naisių vasaroje“ Rimantas Bagdzevičius...


2009.01.01
Vos pasibaigus laidai apie ekstrasensus, kurios vedėjas buvo, aktorius Rimantas Bagdzevičius vėl susidurs su antgamtinių galių turinčiu liaudies medicinos gydytoju. Tiesa, šį kartą ne tikrovėje, o seriale „Naisių vasara“. 


Taip jau atsitiko, kad naujame TV3 seriale „Naisių vasara“ vienas iš personažų bus aktoriaus Sigito Jakubausko vaidinamas žiniuonis, tad Rimanto Bagdzevičiaus personažui teks dažnai su juo susidurti. Ir ne visada tokiomis linksmomis aplinkybėmis kaip laidoje apie ekstrasensus.

Šią vasarą ne vienas Naisių kaimo Šiaulių rajone gyventojas nustebo savo gatvėje išvydę garsųjį teatro, kino ir televizijos aktorių. Į atokų kaimą iš Vilniaus R. Bagdzevičiui tekdavo atvykti gana dažnai – mat jo rolė seriale buvo viena ryškesnių. 

Seriale „Naisių vasara“ R.Bagdzevičius vaidins godų iš miesto su šeima į kaimą atsikrausčiusį miestietį. Iš pradžių visiems pasakojęs, kad gyventi kaime panoręs dėl gaivesnio oro R. Bagdzevičiaus personažas, suktas verslininkas Gediminas, netrukus parodo savo tikrąjį veidą. 

Aktorius šypsosi, kad šiaip gyvenime jis yra ramus žmogus, o štai vaidmenų visada siekia kuo labiau intriguojančių ir spalvingesnių. O jo vaidinamas Gediminas būtent toks – patį velnią apgautų, kad tik daugiau turto susikrautų. Nenuostabu, kad rolė aktoriui iš karto patiko. R.Bagdzevičius netgi patobulino scenarijų. Aktorius į savo personažą pažvelgė labai kūrybiškai. Personažo kalbą bei elgesį praturtino šmaikščiais išsireiškimais ir poelgiais.

Intriguojantis Rimanto Bagdzevičiaus pasirodymas „Naisių vasaroje“ jau nuo sausio 4 d. Per TV3!