Į TV3 atkeliauja nauja telenovelė „Naisių...


2009.01.01
Į TV3 atkeliauja nauja telenovelė „Naisių vasara“

Kitąmet, kai už lango siaus speigas ir pūgos TV3 pakvies jaukiai įsitaisyti namuose ir mintimis sugrįžti į vasarą. Iškart po Naujųjų bus pradėta rodyti nauja lietuviška telenovelė „Naisių vasara“.


Serialo veiksmas žiūrovą nukels į Lietuvos kaimą. Telenovelė atkleis kokiais džiaugsmais ir rūpesčiais gyvena šiandienos kaimo žmonės. Provicijos žiūrovai čia atras savo gyvenimo realijų, o miestiečiai bus maloniai nustebinti, kad kaime gyvena ne „runkeliai“, o darbštūs, išsilavinę ir linksmi žmonės. Užburiantys gamtos vaizdai, intriguojantis siužetas ir truputėlis mistikos – mat vienas iš serialo personažų keistomis galiomis pasižymintis žolininkas – tokia TV3 žiemos sezono naujiena.

Serialo kūrėjai norėjo parodyti, koks iš tiesų gražus, šviesus, išsilavinęs ir išlaikęs tradicijas yra lietuviškas kaimas. Nors serialo veiksmas vyksta konkrečioje vietoje – Šiaulių rajone, netoli garsiojo Kryžių kalno įsikūrusiame Naisių kaime, tačiau tai anaiptol ne vieno kaimo istorija. „Naisių vasara“ - tai pasakojimas apie šimtus ar tūkstančius Lietuvos kaimų, kuriuose verda gyvenimas: ten kur myli, ten kur juokiasi, ten kur skauda...

Išskirtinė ne tik serialo tematika, bet ir mastai. Tai kone didžiausią aktorių trupę subūręs serialas lietuviškų serialų istorijoje ir nebejotinai didžiausia masine scena galinti pasigirti lietuviška telenovelė: viename „Naisių vasaros“ epizode filmavosi apie 300 žmonių.

Serialą režisuoti ėmėsi Saulius Balandis, scenarijaus autoriai Ramūnas Karbauskis, Erikas Kundreckas ir Arnas Ališauskas, prodiuseris Rolandas Skaisgirys. Seriale vaidins daugelis Šiaulių dramos teatro aktorių: Sigitas Jakubauskas, Antanas Venckus, Juozas Bindokas, Rimantė Krilavičiūtė, Nijolė Mironščikaitė, jaunieji Šiaulių universitetą baigę aktoriai, o taip pat žinomi Panevėžio, Klaipėdos, bei Vilniaus teatrų aktoriai. 

„Naisių vasara“ – iškart po Naujųjų, per mano TV3.