Naujieji metai į TV3 atneša naują serialą...


2009.01.01
Pasitikti Naujuosius metus TV3 televizija siūlo su šventišku koncertu ir gerai visiems pažįstamais lietuviškų serialų aktroriais. Tačiau tarp jų bus ir naujų veidų. Tai „Naisių vasaros“ aktoriai. 


Nekantrieji kiek anksčiau nei bus pradėtas rodyti serialas galės susipažinti su „Naisių vasaros“ aktoriais Sigitu Jakubausku, Aurimu Žviniu, Rimanta Krilavičiūte, Agne Gruodyte, Elida Dubinskyte ir kitais. Su jais žiūrovai galės susipažinti pasitikdami Naujuosius metus, kuomet bus rodomas nuotaikingas šventinis koncertas „Naujieji metai su senais pažįstamais“. „Naisių vasaros“ aktoriai čia šampano taures kels ir su Naujaisiais sveikins kartu su „Moterys meluoja geriau“, „Nemylimų“, „Amžinų jausmų“, „Emilijos“ žvaigždėmis. Šventinį vakarą ves improvizacijos virtuozai Ramūnas Cicėnas ir Rimantė Valiukaitė.
2009-iesiems skaičiuojant paskutines akimirkas šventinio vakaro vedėjų R.Cicėno ir R.Valiukaitės kamantinėjami „Naisių vasaros“ aktoriai ne tik papasakos kaip jiems sekėsi filmuoti, bet ir atskleis keletą serialo siužeto vingių bei paslapčių. Žiniuonį seriale suvaidinęs aktorius S. Jakubauskas šventinio vakaro vedėjus įtikinės, kad tikrai neturi stebuklingų galių ir negydo jokiomis žolelėmis, o žemės ūkio bendrijos pirmininku „Naisių vasaroje“ tapęs aktorius A. Žvinys prisipažins, kad taip susižavėjo žemdirbio duona, jog net nusipirkti traktorių užsimanė. 
Jau nuo sausio 4–iosios serialą „Emilija“ TV3 eteryje pakeisianti „Naisių vasara“ žiūrovus privers gyventi vasaros laukimu. Mat visas serialo veiksmas vyksta vasarą. 
Serialo pradžia pasakos apie baigusią mokslus medicinos universitete Eleną (akt. Agnė Grudytė), kuri sugrįžta vasaroti į gimtąjį kaimą. Tačiau tai nėra paprastas sugrįžimas. Gimtinėje ji nebuvo jau šešerius metus – per visą studijų laikotarpį. Kadaise susipykusi su tėvu dėl savo noro būti tradicinės medicinos gydytoja, Elena išvyko iš kaimo mokytis į miestą. Elenos tėvas – žinomas apylinkės žolininkas, dar garsėjantis kaip turįs antgamtinių galių, aiškiaregis ir netradicinis gydytojas. Tėvas viliasi, kad šį kartą dukra įsiklausys į pasiūlymą perrimti jo gydymo tradiciją, tačiau nepanašu, kad dukra tam nusiteikusi. 
Tą dieną, kai Elena vėl iš naujo atranda savo tėvą, jaunas ūkininkas Pijus savajam ištaria paskutinio atsisveikinimo žodžius. Baisioje nelaimėje žuvusio bendrovės pirmininko Algimanto gedi ne tik jis, jo sužadėtinė Auksė su šeima, bet ir visas kaimas. Pijui, svajojusiam apie savo ūkį, ant pečių užgula didžiulė atsakomybė – perimti tėvo darbus bendrovėje. Netrukus paaiškėja daugiau nelaimės aplinkybėių ir naujų netikėtų įvykių sūkurys Pijų ir Eli bei visą kaimo bendruomenę įsuka į nenuspėjamų nuotykių ir svaigios meilės vasarą. 

Svaigus Naujųjų sutikimas su serialo „Naisių vasara“ ir kitų serialų žvaigždėmis gruodžio 31 d. 22.55 min. per TV3
Serialas „Naisių vasara” jau nuo sausio 4 d. kiekvieną darbo dieną 17.40 per TV3