„Naisių vasara“ savo žiūrovams dovanos...


2009.01.01
Gera žinia visiems nuo pat pirmųjų serijų pamėgusiems serialą „Naisių vasara“. Jau galima apie serialą ir jo užkulisius sužinoti daugiau. Prieš kelias dienas internete pradėjo veikti serialo „Naisių vasara“ svetainė www.naisiuvasara.lt. Apsilankę joje serialo žiūrovai sužinos ne tik karščiausias naujienas, galės pasidairyti po serialo užkulisius, bet ir serialo žiūrovų žaidime laimėti dešimt poilsinių kelionių į nesibaigiančios vasaros kraštus.


Serialo interneto svetainė leis jo gerbėjams visada būti pačių naujausių žinių apie „Naisių vasarą“ sūkuryje. 
Praleidę per televiziją transliuojamą „Naisių vasaros“ seriją žiūrovai gali nesibaiminti – serialo tinklapyje jie visada ras prabėgusios dienos seriją. Svetainės kūrėjai pasirūpino, kad čia atsirastų visos per televiziją demonstruotos „Naisių vasaros“ serijos. 

Smalsiausiems „Naisių vasaros“ svetainėje taip pat bus ką veikti. Čia patalpinta kone aštuoni šimtai fotografijų, įamžinusių serialo kūrybinį procesą. 

Svetainėje ne tik bus pateikiami naujausi pranešimai apie serialo aktorius, bet ir perspausdinama kitų leidinių, rašiusių apie serialą, straipsniai.

O visi užsiregistravę serialo interneto svetainėje www.naisiuvasara.lt, galės laimėti puikių dovanų. Tai ir įvairių serialo partnerio „Ūkininko patarėjas“ leidžiamų laikraščių ir žurnalų prenumeratos, bei net dešimt poilsinių kelionių į nesibaigiančios vasaros kraštus! Laiminguosius ištrauks serialo aktoriai specialioje tiesioginėje televizijos laidoje, kuri vyks gegužės pradžioje pasibaigus serialo „Naisių vasara“ pirmajam sezonui. 

Specialios dovanos laukia ir jaunųjų serialo žiūrovų. Net dešimt laimingųjų apdovanos ne tik save, bet ir visą savo klasę – jiems bus padovanotos ekskursijos į Naisių kaimą, kur visi nemokamai galės pajodinėti seriale įsiamžinusiais žemaitukų veislės ristūnais bei „pakariauti“ dažasvydžio centre.


Kviečiame apsilankyti ir būti laiminčiais!