NAISIŲ VASARA, 4 sezonas:

Nutarę kurti ketvirtąjį Naisių vasaros serialo sezoną, pasirinkome aštuoniasdešimties serijų trukmę. Prie scenarijaus su manimi dirba nauja komanda, kurią papildė trys talentingos kūrėjos. Keliame sau reikalavimus, kad ketvirtojo Naisių vasaros sezono siužetai ir personažų dialogai būtų verti puikių aktorių pastangų filmavimo aikštelėje.

 

  
Ramūnas Karbauskis


NAISIŲ VASARA, 3 sezonas:

Kas laukia serialo veikėjų šiame trečiajame sezone? Scenaristai praskleidžia paslapties širmą: iš Naisių po Lietuvą pasklis aštuoni laiškai, kuriuose prašoma laimės. Deja, tik vienas iš jų galės išgelbėti pakliuvusį į nelaimę Vaidą (akt. Danielius Budrys). Žiniuonis (akt. Sigitas Jakubauskas) ir Genutė (akt. Rimanta Krilavičiūtė) leisis į nuotykių pilną kelionę po gražiausius Lietuvos kampelius. Nuo Nidos kopų iki Kernavės piliakalnių, nuo Baltijos jūros iki tankių Aukštaitijos nacionalinio parko girių Žiniuonis ir Genutė ieškos to, kuris padėtų išgelbėti Vaidą nuo ilgų metų kalėjime. Tuo metu jaunavedžiai Pijus (akt. Aurimas Žvinys) ir Elena (akt. Agnė Grudytė) bandys atrasti kelią į laimingą gyvenimą. Tačiau atrodo, kad likimas, iki šiol uoliai saugojęs jų meilę, šįkart nusisuko...

Į kaimą grįš stebuklingai praturtėjusi Milda (akt. Vilija Paleckaitė). Savo kaltės dėmę Jurgai (akt. Vaida Kavaliauskaitė), Anelei (akt. Nijolė Mirončikaitė) ir Vaclovui (akt. Valerijus Jevsejevas) ji mėgins nuplauti pinigų lietumi. Įpratusi tik pirkti ir parduoti Milda kaimo gyvenimo tėkmę bandys pakreipti sau naudinga vaga. Naisiuose ims srūti kontrabandinės degtinės upės, o Giedriaus (akt. Almantas Vaišnys) kišenės – pildytis nešvariais pinigais. Turto troškimas užtemdys akis ir Giedriui bus nė motais ant kulnų lipanti policija.

Kaimo jaunimas imsis ryžtingų veiksmų, kad gyvenimas Naisiuose taptų dar įdomesnis. Netrukus apie jų darbus sužinos visa Lietuva. Veiklos užteks visiems – tiek čia gimusiems, tiek atvykėliams, tiek ir tiems, kurie dega troškimu ką nors keisti, ir tiems, kurie verčiau nei piršto nekrutintų. Kaimo pastangas niekinančiai Auksei (akt. Elida Dubinskytė-Šimaitė) teks apsispręsti: arba prisidėti prie šios veiklos, arba važiuoti į priklausomybės ligų reabilitacijos kliniką. Panašu, kad Gediminą (akt. Rimantas Bagdzevičius) dukra šį kartą ne juokais supykdys. O gal tai bus susiję su tuo, kad jo parduotuvėlėje pradėjo dirbti stulbinamai į Auksę panaši mergina? Ar Gediminas turi nesantuokinę dukrą?

O ar Pijus pateks į Seimą? Ar Jurga pasiduos naujų vaikinų vilionėms? Ar Vaidas nusiplėš žmogžudžio etiketę? Ar Vaclovas ir Milda vėl pamils vienas kitą? Daugiau nei įprastai – net 150 intriguojančių serijų viskam sužinoti!


NAISIŲ VASARA, 2 sezonas:

VAIDINA:Sigitas Jakubauskas, Juozas Bindokas, Almantas Vaišnys, Antanas Venckus, Rimantas Bagdzevičius, Rimanta Krilavičiūtė, Nijolė Mirončikaitė, Velta Žygure, Aurimas Žvinys, Agnė Grudytė-Guobienė, Elida Dubinskytė-Šimaitė, Vladas Baranauskas, Danielius Budrys, Vaida Kavaliauskaitė ir kiti.

„Naisių vasara“ sugrįžta pas jos išsiilgusius žiūrovus ir tikisi surasti naujų gerbėjų. Nuo praeito sezono įvykių prabėgo kone metai. Ar patirtos negandos sustiprino mūsų išsiilgtus herojus? 

Nuo tos akimirkos, kai po kraupaus sužeidimo Žiniuonio duktė Elena atsigavo ligoninėje, prabėgo metai... Beveik visą tą laiką Elena praleido ligoninėje prikaustyta prie lovos. Jos mylimasis, Pijus ją lankė kiekvieną dieną. Jo viltis suteikė jai stiprybės. Dviejų jaunų žmonių meilė tapo tvirta kaip niekada. Tačiau vos sustiprėjusios, Elenos laukė dar vienas smūgis. Jos tėvas, Žiniuonis, apako. Žiniuonio regėjimas prapuolė staiga. Jis pats dėl to, panašu, per daug nepergyveno. Kalbėjo, kad tokia buvo kaina už Elenos gyvastį. Tačiau pati Elena to nenorėjo suprasti. Ji nesutiko su aukštesnių jėgų priimtu nuosprendžiu ir prisiekė sau, kad nenurims tol, kol jos tėvas vėl matys. Eli metė iššūkį Dievo valiai ir dievobaimingos kaimo moterėlės su siaubu laukia, kada ir kaip ji bus dėl to nubausta...

 

Vaidas išvažiavo su taikos korpuso misija į Afriką. Skriaudos, kurią jis padarė savo motinai, našta jį išginė į tolimus kraštus padėti kitiems, nors jo reikėjo čia. Vaikinas tikėjosi, kad padėjęs svetimam jis geriau jausis prieš artimiausią žmogų pasaulyje: savo mamą... Jo brolis Giedrius, vos netapęs žmogžudžiu, atgailavo areštinėje, kol vieną dieną Pijus su Elena jo pasigailėjo ir atsiėmė kaltinimus. Sulaukęs tokios malonės Giedrius viešai atsižadėjo visų savo juodų darbelių. Tačiau netrukus kaime atsirado įtariančių, kad jis tiesiog tapo gudresnis, atsargesnis ir tuo pačiu dar pavojingesnis...

Žadėję tuoktis ir prieš metus padavę užsakus, Žiniuonis su Genutė taip ir nesusituokė. Iš pradžių nerado laiko, paskui pritrūko drąsos, dar vėliau – tiesiog apie savo sumanymą, atrodo, visai pamiršo.

Jurgos motina Milda su dukra ir Anele miela buvo lygiai tris mėnesius. Paskui Jurga persikėlė gyventi pas savo tėvą Vaclovą ir motinos bei dukters santykiai, įsitempę kaip styga, – nutrūko. Gal Jurgos ką tik gimusi dukrytė suartins šią šeimą? O gal priešingai, sudaužys ir taip suaižėjusius santykius į nebesurenkamus druzgus. 

Po to, kai Sigitą pasodino į areštinę, jos vyras Gediminas nė karto jos neaplankė. Neaplankė jis jos ir tada, kai ją paleido. Naisiuose jis atidarė parduotuvę ir kantriai ėmė laukti kitos laimės paukštės. Dar spalvingesnės ir, žinoma, kuo riebesnės. Tačiau vakarais, kuomet visi darbai būna baigti, Gediminas visuomet pasijunta itin vienišas... Mintimis jis dažnai aplanko dukterį. Auksė pabėgo į užsienį ir savo šeimai neskambino. Intrigantų šeimyna subiro. Juos suvesti galėtų tik meilė, tik ta meilė – pinigams. 

Atrodo nuotykiai baigėsi ir visi toliau gyvens įprastą gyvenimą. Tačiau netrukus kaime kai kas nutiks. Keistas įvykis sukrės ramų Naisių gyvenimą. Į laisvę ištrūkęs piktadarys sieks keršto, o naujų priešų vardai ilgai liks neatskleisti. Ir tuo viskas nesibaigs. Tuo viskas tik prasidės...

 

Šią žiemą televizijos ekrane vėl pasitikite vasarą. Tokią, kokios net nesitikėjote. Tokią, kurios nesinorės pamiršti.


NAISIŲ VASARA, 1 sezonas:
 
VAIDINA: Sigitas Jakubauskas, Juozas Bindokas, Almantas Vaišnys, Antanas Venckus, Rimantas Bagdzevičius, Rimanta Krilavičiūtė, Nijolė Mirončikaitė, Velta Žygure, Aurimas Žvinys, Agnė Grudytė-Guobienė, Elida Dubinskytė-Šimaitė, Vladas Baranauskas, Danielius Budrys, Vaida Kavaliauskaitė ir kiti.
 
Baigusi mokslus medicinos universitete Elena sugrįžta vasaroti į gimtąjį kaimą. Tačiau tai nėra paprastas sugrįžimas. Gimtinėje ji nebuvo jau šešerius metus – per visą studijų laikotarpį. Visa tai - dėl jos pasirinkimo. Kadaise susipykusi su tėvu dėl savo noro būti tradicinės medicinos gydytoja , Elena išvyko iš kaimo mokytis į miestą. Ji – būsima chirurgė. Elenos tėvas – žinomas apylinkės žolininkas, dar garsėjantis kaip turįs antgamtinių galių, aiškiaregis ir netradicinis gydytojas. Jis neva ne vieną žmogų, net ir beviltišką ligonį yra išgydęs vien savo rankų prisilietimais. Tėvas viliasi, kad šį kartą dukra įsiklausys į pasiūlymą perrimti jo gydymo tradiciją, tačiau nepanašu, kad dukra tam nusiteikusi.

Tą dieną, kai Elena vėl iš naujo atranda savo tėvą, jaunas ūkininkas Pijus savajam ištaria paskutinio atsisveikinimo žodžius. Baisioje nelaimėje žuvusio bendrovės pirmininko Algimanto gedi ne tik jis, jo sužadėtinė Auksė su šeima, bet ir visas kaimas. Pijui, svajojusiam apie savo ūkį, ant pečių užgula didžiulė atsakomybė – perimti tėvo darbus bendrovėje. Netrukus paaiškėja nelaimės aplinkybės ir naujų netikėtų įvykių sūkurys Pijų ir Eli bei visą kaimo bendruomenę įsuka į nenuspėjamų nuotykių ir svaigios meilės vasarą. „Naisių vasarą“.

Serialo muzika

Serialo draugai