Kai nevyksta renginių transliacijos iš Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmų
- rodoma Saulės aikštė Naisiuose. Renginių tvarkaraštis pateiktas žemiau.

   Kovo 15 d. 15.00 val. Muzikinis spektaklis ,,Beprotiškai fantastiškos Maestro Vytauto Kernagio dainos" (Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmuose)

 

Vėliausios naujienos


Naujiausi spektakliai

 

Naujausios nuotraukos

Puslapis 1 iš 5  > >>

Daugiau

Prisijunkite prie mūsų Facebook'e paspaudę šią nuotrauką :

Naujausi video


Ištrauka iš spektaklio „Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus" (Festivalis "Naisių vasara 2011", 2011.07.09)

 

 

Vos tik gimė idėja, kad Naisiai pirmieji gali tapti Mažąja Lietuvos kultūros sostine, iš karto buvo galvojama ne tik apie programą, renginius, bet ir apie tai, kuo turėtų skirtis nuo didžiųjų Lietuvos miestų, kurie jau turėjo kultūros sostinės titulus. Idėjos sumanytojas Ramūnas Karbauskis nuolat akcentavo, kad nebus „užsidaryta“ vien tik Naisiuose: geroji kultūros žinia turi plisti visoje Lietuvoje. Todėl kovo 27 d. Tarptautinės teatro dienos minėjimas vyko Šiaulių koncertų salėje „Saulė“, kurią užpildė „Naisių vasaros teatro“ gerbėjai.

 

 

„Naisių vasaros teatro“ kūrybinei grupei tai jau penktasis profesinės dienos minėjimas. Žiūrovams buvo pristatytas epizodas iš šiuo metu statomo naujo spektaklio „Locna laimė. Žemaitė“. Vienuolika šio teatro aktorių scenoje į visumą sujungė rašytojos Žemaitės biografiją ir jos kūrybą. Gyvenimo išmintimi dalijosi pati rašytoja (aktorė Vaida Kavaliauskaitė), jos pasiekimais džiaugėsi P. Višinskis (aktorius Vaidas Vaitiškis), lietuvybės puoselėjimu rūpinosi bajoraitė Gabrielė Petkevičaitė (aktorė Gerda Vilimaitė), XIX a. pabaigos–XX a. pradžios „laimės nutekėjimo“ temą atgaivino Zosė (aktorė Orinta Jazdauskaitė) ir Topylis (aktorius Tomas Montvila). Vaidinimą žiūrovai sutiko garsiais plojimais.

 

 

 

Šventę pratęsė iš Žemaitijos atvykęs šaunus vaikų folkloro ansamblis „Čiučiuruks“ (Telšių rajono savivaldybės kultūros centras). Scenoje skambėjo žemaitiška kalba ir muzika, vyresnieji ir mažieji „Čiučiuriukai“ sukosi žemaitiškų šokių ritmu, o plojimais pritarė visa salė.

 

 

 

Po nuotaikingo žemaitiško pasirodymo į sceną vėl sugrįžo „Naisių vasaros teatro“ aktoriai bei teatro įkūrėjas Ramūnas Karbauskis. Sveikindamas kiekvieną aktorių gražios šventės proga, jis dėkojo už jų darbą ir kiekvienam dovanojo lietuviškos duonos kepalą bei medaus. Visiems aktoriams, režisierei Reginai Steponavičiūtei, šviesų dailininkui Laimonui Kačiušiui, fotografui Žydrūnui Budzinauskui ir mecenatui R. Karbauskiui Seimo narė Rima Baškienė įteikė padėkos raštus, o režisierei dar ir Seimo medalį.

 

 

Prie šių sveikinimų prisijungė Naisių bendruomenės pirmininkė Rita Žukauskienė ir žiūrovai: vieni įteikė gėlių, o drąsesnieji linkėjimus išsakė priėję prie mikrofono.

Žiūrovai nekantriai lauks viso spektaklio, skirto 170-osioms Žemaitės gimimo metinėms, kurį žadama pristatyti gegužės ar birželio mėnesį.

 

www.alkas.lt